Jak urządzić wymarzony dom?

Własny dom to bez wątpienia marzenie wielu osób. Z pewnością warto go urządzić tak, aby odzwierciedlał nasz charakter, a jego niebanalne wnętrza zachęcały do wypoczynku i zachwycały przybyłych gości. Warto zatem o tym pomysleć juz na etapie budowy.

Styl skandynawski

Do,my urządzone w stylu skandynawskim to przede wszystkim funkcjonalność połączona z nowoczesnością i przytulnymi dodatkami, które decydują o charakterze danego pomieszczenia. W domach skandynawskich dominują jasne kolory ziemi oraz naturalne materiały.

Styl klasyczny

Choć przypomina nieco aranżacje skandynawskie, dom w stylu klasycznym od DomyWStylu.pl jest bardziej neutralny i tradycyjny. Nigdy nie wychodzi z mody i niemal zawsze jest na czasie. Klasyka w domu to przede wszystkim neutralne i stonowane barwy, a także duże przestrzenie i mnóstwo jasnego światła.

Styl industrialny

Aranżacje industrialne są stosunkowo nowoczesne i raczej nieprzesadzone. Dominujące barwy to różne odcienie bieli, stalowa szarość i brązy. Kolory te nadają wnętrzu neutralność i nieco chłodu. Domy w stylu industrialnym są raczej surowo wykończone, bez zbędnych dodatków i niezliczonej ilości akcesoriów, które z kolei dominują w przytulnych aranżacjach skandynawskich.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Projekty domów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *